sobota 26. října 2013

Volební místnosti praskají ve švech. Zmatené voliče musí rozhánět policie

Ve volebních místnostech je hlava na hlavě, zadek na zadku.
Občané si vzali k srdci rady svých favorizovaných politiků a volební místnosti berou doslova útokem. Jenže po vhození obálky do urny se najednou přestávají orientovat, tápají, nevědí, co mají dělat dál, a zůstávají trčet u volební urny. Žádný z kandidátů jim totiž neřekl, že po volebním aktu se zase mají vrátit zpátky do svých domovů, chat, zaměstnání či hospod. Rady politiků tak musejí suplovat pendreky a vodní děla policistů.
Lidi se nám tady hromadí už od pátečního odpoledne,“ přiznává například předsedkyně volební komise ze základní školy v Havlíčkově Brodě. „Nejprve jsme je zkoušeli rozehnat kostlivcem z kabinetu biologie, pak fotografií Miloše Zemana, ale nakonec slavila úspěch až policie, která se napojila na rozvod horké vody a dezorientované voliče spařila a ze školy doslova vystříkala.“
Politici už s občany, kteří mají odvoleno, nechtějí mít nic společného. Pouze Andrej Babiš nechal střílet do
Adekvátnost zásahu policie již vyšetřuje GIPS.
přecpaných volebních místností včerejší koblihy. Nejvíc tápou voliči Jany Bobošíkové, kteří původně ani nevěděli, že mají volit hlavou vzhůru.
Ať se o sebe lidi postarají sami, když mají tu drzost volit podle vlastního uvážení,“ nechal se slyšet Miroslav Kalousek, jehož Karel vypil během kampaně 436 piv a 167 rumů, což si ještě vypije, a odmítl svým voličům prozradit, kam mají po volebním aktu jít. „Jenom my víme, kam jdeme, ale konkrétně vám to neřeknu, protože nechci mluvit sprostě.“
Podle posledních informací se policie chystá rozehnat voliče slzným plynem. Všichni členové volebních komisí už proto nafasovali plynové masky.

Členové volební komise v Praze 8 jsou připraveni na další policejní zásah.

1 komentář:

  1. Skvělé, trefné a hlavně zábavné.:-)

    OdpovědětVymazat