pondělí 16. února 2015

Bojovníky IS decimuje vyrážka z nových čepic

Svět se je pokoušel zastavit bombardováním, blokováním bankovních účtů či Zaorálkovou výzvou k míru, ale teprve až nevyprané čepice zásadně ohrozily jejich bojeschopnost. Nové pokrývky hlavy totiž roztržitý proviantní důstojník nenechal před prvním použitím vyprat, a tak hlavy islamistů přišly do bezprostředního styku s jedovatým insekticidem, který měl původně likvidovat jen moly šatní. Nyní proto většinu bojovníků IS trápí svědivá vyrážka v obličeji i ve vlasech.
Pořád se drbu, navíc je v tom šílený horko, nemůžu se soustředit na zabíjení nevinných lidí, už se to nedá vydržet,“ ztěžoval si jeden z nich po telefonu své matce, které se nezdráhal zavolat až do Francie, aby ji mohl poprosit o radu. Ta mu doporučila potřít vyrážku tekutým pudrem a co nejméně se drbat, aniž by věděla, že rozhovor odposlouchávají tajné služby. „Měli jsme si jen odstřihnout bambule, jinak nás nikdo nevaroval,“ svěřoval se dál islamista a navíc přiznal, že jeho čepice stále ještě vodu ani neviděla: „Do koupelny s ní smí každý z nás jen jednotlivě, protože na cedulce je napsáno, že se má prát odděleně.“
Podle odhadů předních dermatologů nemají teroristé z IS bez tekutého pudru vůbec žádnou šanci na přežití. „Do června se udrbou k smrti,“ odhaduje jeden z nich, MUDr. Zdeněk Záděra.
sestřelený Čmelák ochránců lidských práv
Spojené státy a jejich spojenci proto navrhují okamžité embargo na tekutý pudr. Do kampaně se zapojila i manželka prezidenta Obamy, která v šestnácti reklamních spotech tvrdí, že zásadně používá pouze pudr práškový nebo jenom hladkou mouku na zásyp.
Proti zákazu tekutého pudru ovšem vehementně brojí evropští ochránci lidských práv. „Ti lidé se v poušti opravdu utrápí,“ běduje jejich mluvčí. „To je něco tak nehumánního. Navrhujeme celou oblast neprodleně zasypat chlorovým vápnem.“ Protože jejich výzva zatím zůstala nevyslyšena, rozhodli se práškovat sami. Jejich Čmelák byl však sestřelen po třech vteřinách letu.

Výrobce pokrývky hlavy odmítá uznat reklamaci: „Na cedulce jsme jasně uvedli ve dvaceti jazycích, že čepici je potřeba před prvním použitím vyprat.“

1 komentář:

  1. Ti uchylni "evropští ochránci lidských práv" se musi eliminovat za primou podporu teroristu a IS.

    OdpovědětSmazat