úterý 9. prosince 2014

Poslance bída nezlomila. Vymetají obchody se slevami a dokonce o tom chtějí nazpívat svou hymnu

Ani jedna sleva jim neunikne, dopředu mají v obchodech vyhlídnuté všechny předvánoční akce. Zlevněné zboží skupují ve velkém a pak je na trhu se ziskem prodávají. Naši poslanci vědí, jak si udržet životní úroveň i bez navýšení platů o 14 procent.
To jsem ještě nezažila, aby kuře za 49.90 bylo pryč už v osm hodin ráno,“ běduje Marie H. v supermarketu v pražských Dejvicích. „Veškerá kuřata skoupili hned ráno tři páni v kravatách,“ přiznává jedna z prodavaček a na otázku, proč jim to personál dovolil, odpovídá tiše: „Chtěli jsme jim v tom zabránit, ale oni se oháněli řetězy a poslaneckou imunitou.“
Manželka mě poslala pro desetikilový pytel brambor, ale už v půl osmé neměli ani jeden,“ naříká zas Ondřej K. v supermarketu v Hrdlořezech a prodavačka jeho slova potvrzuje: „Přišly sem dvě poslankyně a během deseti minut všech 120 pytlů odnosily na zádech do přistaveného náklaďáku. Kilo brambor, které u nás pořídily za 4 koruny, prodávají nyní na trhu za nehorázných 14 korun, což je jinak běžná cena.“
Na ostatní občany toho moc nezbývá.
Před regály, kam prodavači dávají zlevněné zboží, které má už díky hrozící plísni a hnilobě na kahánku, umístili poslanci kamery, aby jim neunikla žádná výhodná koupě. „Repasovat prošlé potraviny pro nás není problém. Našimi exhumovanými kuřaty například zásobujeme 26 restaurací po celé republice,“ přiznává jeden z nich pod rouškou anonymity.
Slevy si naši poslanci doslova užívají. Dokonce o nich chtějí nazpívat písničku. „Bude to naše hymna. Kam se na nás hrabou policajti,“ buší se v prsa Zdeněk Škromach. My už nyní máme k dispozici demo verzi tohoto budoucího šlágru. Dobrý poslech.

1 komentář:

  1. Cože? A to chtěli zvýšit platy? Měli by všude přispívat a ne ještě krást!

    OdpovědětVymazat