čtvrtek 2. ledna 2014

Nákaza smíchem z televizního Silvestra paralyzuje zemi. Jedná Bezpečnostní rada státu

Letos se televize na Silvestra opět vyznamenaly. Na konci roku doslova vrhly do domácností lavinu kvalitního humoru, která sice smetla špatnou náladu, ale zároveň narušila duševní zdraví a metabolismus nebohých diváků. Na veřejných místech a v dopravních prostředcích se nyní potvrzuje, že smích, který naše televize vyvolaly, je extrémně nakažlivý a agresívní.
Směje se každý druhý, je to jasná epidemie,“ domnívá se hlavní hygienik ČR Vladimír Valenta.
Člověk, který se nakazí tímto permanentním smíchem, má sice dobrou náladu, ale jinak kašle úplně na všechno a často ohrožuje sebe i ostatní. Smějící se lidé už proto začali zaplňovat černou kroniku.
Smích paralyzoval i posádku letadla.
„Nějakej trouba u nás vjel autem do rybníka a ještě se tomu drze smál,“ tvrdí například Josef M. z Třeboně. „Celý pohřeb mého muže pozůstalí prochechtali. A nejhorší na tom je, že jsem se smála i já,“ stěžuje si zase Jarmila H. „Nějaký pán se v metru tak chechtal, až ho ranila mrtvice,“ líčí další tragédii její náhodný svědek. 
Smějí se i zvířata a modelky.
Smích dokonce ohrozil i leteckou dopravu. Letoun, který měl původně namířeno do Londýna, musel nouzově přistát v Jerevanu. Jak se později ukázalo, piloti pro smích neviděli na přístroje, což je rozesmívalo ještě víc. „Začal to Václav Kopta, který mě pobavil na Silvestra v televizi,“ označil příčinu incidentu kapitán letadla, kterého vzpamatovaly až skotské střiky.
Proti smíchu naštěstí existuje celá řada protilátek. „Problém ale je, že nemocní se odmítají léčit a mým radám se jen smějí,“ stěžuje si Valenta. „Proto lidem doporučuji aplikovat protilátku, i když jim ještě vůbec do smíchu není, tedy preventivně.“
Na smích nejlépe zabírají katastrofické filmy, videa z nehod, ze zemětřesení, z tsunami a parlamentu nebo fotografie Václava Klause, Miroslava Kalouska a Miloše Zemana.
Kvůli příliš vtipnému silvestrovskému vysílání se dnes sešly Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, Rada ČT a dokonce i Bezpečnostní rada státu. Všechny televize, které epidemii smíchu způsobily, čeká s největší pravděpodobností tučná pokuta. Některé umělce budou muset dokonce programoví pracovníci stáhnout z vysílání a možná i z kůže, například Aleše Hámu a Jakuba Wehrenberga.

Takto se dnes ráno smáli cestující v metru:
 

Žádné komentáře:

Okomentovat